Samsung S24E650DW | 24"
melns
  • Samsung S24E650DW | 24" | melns, image 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | melns, image 2 of 2
Attēls ir tikai ilustratīvs
  • Samsung S24E650DW | 24" | melns, thumbnail 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | melns, thumbnail 2 of 2
Prece pašlaik nav pieejama noliktavā
Atklājiet vēl vairāk Monitori
Displejs
PLS, 60 Hz
Ekrāna izmērs
24.0 "
Ekrāna izšķirtspēja
1920 x 1200 (WUXGA)
Izmēri
554 x 357 x 224 mm