LG 65UK6470PLC | 55"
melns
  • LG 65UK6470PLC | 55" | melns, image 1 of 2
  • LG 65UK6470PLC | 55" | melns, image 2 of 2
Attēls ir tikai ilustratīvs
  • LG 65UK6470PLC | 55" | melns, thumbnail 1 of 2
  • LG 65UK6470PLC | 55" | melns, thumbnail 2 of 2
Prece pašlaik nav pieejama noliktavā
Atklājiet vēl vairāk Televizori
Audio
2 x 10 vati
Displejs
IPS, 50 Hz, HDR10
Ekrāna izmērs
65.0 "
Ekrāna izšķirtspēja
3840 x 2160 (4K UHD)
Izlaides gads
2018
Izmēri
1468 x 911 x 311 mm