LG 55NANO759PA | 55"
melns
  • LG 55NANO759PA | 55" | melns, image 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | melns, image 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | melns, image 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | melns, image 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | melns, image 5 of 5
Attēls ir tikai ilustratīvs
  • LG 55NANO759PA | 55" | melns, thumbnail 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | melns, thumbnail 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | melns, thumbnail 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | melns, thumbnail 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | melns, thumbnail 5 of 5
Prece pašlaik nav pieejama noliktavā
Atklājiet vēl vairāk Televizori
Audio
2 x 10 vati
Displejs
LCD
Ekrāna izmērs
55.0 "
Ekrāna izšķirtspēja
3840 x 2160 (4K UHD)
Enerģijas marķējums
G
Izlaides gads
2021
Izmēri
1235 x 774 x 232 mm
Krāsa
melns
Norāde
Operētājsistēma
WebOS 6.0
Savienojamība
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0
Savienojumi
2 x USB-A 2.0, LAN, 3 x HDMI 2.0, CI+ 1.4, digitālais audio izvads, 3,5 mm audio izvads, eARC