Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14"
8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 5 of 5
Attēls ir tikai ilustratīvs
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 5 of 5
Prece pašlaik nav pieejama noliktavā
Atklājiet vēl vairāk Acer klēpjdatori
  • Atmiņas vieta
    256 GB
  • Cietā diska tips
    SSD
  • Darba atmiņas apjoms
    8.0 GB
    LPDDR5
  • Ekrāna izmērs
    14.0 "
    1920 x 1200 (WUXGA)
  • Procesors
    Intel Core i3-N305
    1.80 GHz
  • Procesora kodolu skaits
    8
Atmiņas vieta
256 GB
Cietā diska tips
SSD
Citi
Darba atmiņas apjoms
8.0 GB
Darba atmiņas tips
LPDDR5
Displejs
IPS, 60 Hz
Ekrāna izmērs
14.0 "
Ekrāna izšķirtspēja
1920 x 1200 (WUXGA)
Grafikas karte
Intel UHD Graphics
Izmēri
319.8 x 18.9 x 227.9 mm
Krāsa
sudrabs
Norāde
Operētājsistēma
Windows 11 Home
Optiskais disks
Procesora kodolu skaits
8
Procesora ātrums
1.80 GHz